Oczomyjki

Montowane do ściany - ELIPSA 2210

Myjka do oczu i twarzy ( oczomyjka ) montowana na ścianie, z misą z ABS

Informacje ogólne:

Materiały: rury stalowe ocynkowane, łączniki mosiężne
Powłoka antykorozyjna: chemoodporna powłoka z poliamidu w kolorze jaskrawożółtym 
Doprowadzenie wody: ½"
Ciśnienie wlotowe: Zalecane 2 bary, minimalne 1,5 bara, maksymalne 8 barów.


Myjka do oczu i twarzy

Materiałydwie głowice napowietrzające wodę gwarantujące doskonałe wypłukanie oczu i twarzy wykonane są z utwardzanego tworzywa ABS. Na każdej głowicy umieszczono kapturki chroniące otwory wylotowe przed pyłem i kurzem. Misa oczomyjki wykonana z utwardzanego tworzywa ABS w kolorze jaskrawożółtym.
Przepływ: regulowany do 22  l / min.Uruchamianie: naciśnięcie klapki otwiera zawór. Po uruchomieniu oczomyjki, wypływający strumień wody samoczynnie zrzuca kapturki.
Zawór: ½ "
Odpływ: 1 ¼"


Opakowanie:
Waga: 3 kg Wymiary: 51x36x13 cm

Image
Oczomyjki, myjki do oczu i twarzy ElipsaLab są zaprojektowane i przeznaczone do instalowania w bliskiej odległości od osób pracujących w miejscach potencjalnie niebezpiecznych. Celem stosowania oczomyjek Elipsa jest dostarczenie odpowiedniej ilości wody w celu natychmiastowego przemycia oczu i twarzy wystawionych na działanie niebezpiecznych substancji czy ciepła. 

Atestowana myjka do oczu i twarzy ( oczomyjka ) Elipsa 2210 skuteczniej niż inne oczomyjki przemywa oczy i twarz. W ciągu minuty z jej głowic wypływają aż 22 litry wody. Strumienie łączą się tworząc taflę wody która delikatnie obmywa całą twarz i przepłukuje oczy. Automatyczny regulator dba o to aby wypływ wody z oczomyjki był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji.