Oczomyjki

Montowane do ściany - ELIPSA 2230

Myjka do oczu i twarzy ( oczomyjka ) montowana na ścianie, z misą z ABS, z ręcznym prysznicem

Informacje ogólne:

Materiały: rury stalowe ocynkowane, łączniki mosiężne
Powłoka antykorozyjna: chemoodporna powłoka z poliamidu w kolorze jaskrawożółtym 
Doprowadzenie wody: ½"
Ciśnienie wlotowe: Zalecane 2 bary, minimalne 1,5 bara, maksymalne 8 barów.


Myjka do oczu i twarzy

Materiały: dwie głowice napowietrzające wodę gwarantujące doskonałe wypłukanie oczu i twarzy wykonane są z utwardzanego tworzywa ABS. Na każdej głowicy umieszczono kapturki chroniące otwory wylotowe przed pyłem i kurzem. Misa oczomyjki wykonana z utwardzanego tworzywa ABS w kolorze jaskrawożółtym.
Przepływ: regulowany do 22  l / min.
Uruchamianie: naciśnięcie klapki otwiera zawór. Po uruchomieniu oczomyjki, wypływający strumień wody samoczynnie zrzuca kapturki.
Zawór: ½ "

Odpływ: 1 ¼"
Ręczny prysznic z wężem:Ręczny prysznic z elastycznym wężem w oplocie ze stali nierdzewnej zakończony jedną głowicą natryskową. Umożliwia przemywanie innych części ciała.

OpakowanieWaga: 4 kg Wymiary: 51x36x13 cm

Image
Myjka do oczu i twarzy Elipsa 2230 dodatkowo wyposażona jest w ręczny prysznic zamontowany na elastycznym wężu. Umożliwia on spłukanie także innych części ciała.

Myjka do oczu i twarzy ( oczomyjka ) Elipsa 2230 skuteczniej niż inne oczomyjki przemywa oczy i twarz. W ciągu minuty z jej głowic wypływa aż 26 litrów wody. Strumienie łączą się tworząc taflę wody która delikatnie obmywa całą twarz i przepłukuje oczy. Automatyczny regulator dba o to aby wypływ wody z oczomyjki był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji. Poprawność działania i niezawodność oczomyjki została potwierdzona przez akredytowane laboratorium LGAI TECHNOLOGICAL CENTER SA.

Zakup atestowanej myjki do oczu Elipsa 2230 to nie tylko spełnienie wymagań BHP, to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i uniknięcie przykrych sytuacji.