Prysznice bezpieczeństwa z oczomyjką

Zestawy kombinowane - Montowane do ściany ELIPSA 4285

Zestaw kombinowany montowany do ściany: prysznic z myjką do oczu i twarzy, z misą z ABS

Informacje ogólne:

Materiały: rury stalowe ocynkowane, łączniki mosiężne
Powłoka antykorozyjna: chemoodporna powłoka z poliamidu w kolorze jaskrawożółtym Doprowadzenie wody: 1"
Ciśnienie wlotowe: Zalecane 2 bary, minimalne 1,5 bara, maksymalne 8 barów.

Prysznic do spłukiwania ciała

Materiały: czasza prysznica wykonana z utwardzanego tworzywa ABS Przepływ: regulowany do 110  l / min.
Uruchamianie: pociągnięcie za cięgno otwiera zawór
Zawór: 1 "

Myjka do oczu i twarzy

Materiały: dwie głowice napowietrzające wodę gwarantujące doskonałe wypłukanie oczu i twarzy wykonane są z utwardzanego tworzywa ABS. Na każdej głowicy umieszczono kapturki chroniące otwory wylotowe przed pyłem i kurzem. Misa oczomyjki wykonana z utwardzanego tworzywa ABS w kolorze jaskrawożółtym.
Przepływ: regulowany do 22  l / min.
Uruchamianie: naciśnięcie klapki otwiera zawór. Po uruchomieniu oczomyjki, wypływający strumień wody samoczynnie zrzuca kapturki.
Zawór: ½ "
Odpływ: 1 ¼"


Opakowanie

Waga: 10 kg 
Wymiary: 141x27x13 cm

Image

Nazwa prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką odnosi się do urządzeń które mają jedno wspólne przyłącze wody. Służą do spłukiwania całego ciała oraz przemywania oczu i twarzy. Poprawność działania i niezawodność pryszniców bezpieczeństwa Elipsa została potwierdzona przez akredytowane laboratorium LGAI TECHNOLOGICAL CENTER SA. Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki Elipsa produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001:2015. Są to urządzenia najbardziej uniwersalne i powinny być instalowane wszędzie tam gdzie pracownicy mogą być narażani na kontakt z substancjami niebezpiecznymi.

Atestowany zestaw kombinowany Elipsa 4285 skutecznie spłukuje całe ciało oraz przemywa oczy i twarz. W ciągu minuty z czaszy prysznica wypływa aż do 110 litrów wody, a z głowic do przemywania oczu i twarzy 22 litry. Automatyczne regulatory dbają o to aby wypływ wody z czaszy i głowic był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji. Łatwy montaż: jedno przyłącze dwa urządzenia, pewne zamocowanie do ściany za pomocą 8 śrub, uchwyty systemowe do mocowania na ścianie w komplecie, zasilanie od góry 1". Natryski bezpieczeństwa sprzedawane przez naszą firmę różnią się od innych tym, że w standardowym wykonaniu mają chemoodporną powłokę antykorozyjną wykonaną z poliamidu. Zapewnia ona długotrwałe użytkowanie naszych urządzeń nawet w agresywnej atmosferze. Zakup atestowanego natrysku bezpieczeństwa Elipsa 4285 to nie tylko spełnienie wymagań BHP, to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i uniknięcie przykrych sytuacji.