Prysznice bezpieczeństwa z oczomyjką

Zestawy kombinowane - Montowane do ściany ELIPSA 4285

Zestaw kombinowany montowany do ściany: prysznic z myjką do oczu i twarzy, z misą z ABS

Informacje ogólne:

Materiały: rury stalowe ocynkowane, łączniki mosiężne
Powłoka antykorozyjna: chemoodporna powłoka z poliamidu w kolorze jaskrawożółtym 
Doprowadzenie wody: 1 "
Ciśnienie wlotowe: Zalecane 2 bary, minimalne 1,5 bara, maksymalne 8 barów.

Prysznic do spłukiwania ciała

Materiały: czasza prysznica wykonana z utwardzanego tworzywa ABS
Przepływ: regulowany do 110  l / min.Uruchamianie: pociągnięcie za cięgno otwiera zawór
Zawór: 1 "

Myjka do oczu i twarzy:

Ręczny prysznic z elastycznym wężem w oplocie ze stali nierdzewnej zakończony jedną głowicą natryskową.


Opakowanie

Waga: 10 kg 
Wymiary: 141x27x13 cm

Image

Natrysk bezpieczeństwa z oczomyjką model Elipsa 4290 różni się od najbardziej popularnego modelu Elipsa 4285 tym, że zamiast oczomyjki stacjonarnej ma oczomyjkę z jedną głowicą zamontowaną na elastycznym wężu. Nazwa prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką odnosi się do urządzeń które mają jedno wspólne przyłącze wody. Służą do spłukiwania całego ciała oraz przemywania oczu i twarzy. 

Poprawność działania i niezawodność pryszniców bezpieczeństwa Elipsa została potwierdzona przez akredytowane laboratorium LGAI TECHNOLOGICAL CENTER SA. Prysznice bezpieczeństwa i oczomyjki Elipsa produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001:2015. Są to urządzenia najbardziej uniwersalne i powinny być instalowane wszędzie tam gdzie pracownicy mogą być narażani na kontakt z substancjami niebezpiecznymi. 

Atestowany zestaw kombinowany Elipsa 4280 skutecznie spłukuje całe ciało oraz przemywa oczy i twarz. W ciągu minuty z czaszy prysznica wypływa aż do 110 litrów wody. Automatyczne regulatory dbają o to aby wypływ wody z czaszy i głowic był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji. Łatwy montaż: jedno przyłącze dwa urządzenia, pewne zamocowanie do ściany za pomocą 8 śrub, uchwyty systemowe do mocowania na ścianie w komplecie, zasilanie od góry 1". 

Natryski bezpieczeństwa sprzedawane przez naszą firmę różnią się od innych tym, że w standardowym wykonaniu mają chemoodporną powłokę antykorozyjną wykonaną z poliamidu. Zapewnia ona długotrwałe użytkowanie naszych urządzeń nawet w agresywnej atmosferze. Zakup atestowanego natrysku bezpieczeństwa Elipsa 4290 to nie tylko spełnienie wymagań BHP, to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i uniknięcie przykrych sytuacji.