Prysznice bezpieczeństwa z oczomyjką

Zestawy kombinowane - Wolnostojące ELIPSA 4250

Natrysk bezpieczeństwa z myjką do oczu i twarzy, z pedałem z chemoodporną powłoką z poliamidu

Informacje ogólne:

Materiały: rury stalowe ocynkowane, łączniki mosiężne
Powłoka antykorozyjna: chemoodporna powłoka z poliamidu w kolorze jaskrawożółtym 
Doprowadzenie wody: 1 ¼"
Ciśnienie wlotowe: Zalecane 2 bary, minimalne 1,5 bara, maksymalne 8 barów.
Automatyczne regulatory dbają o to aby wypływ wody a czaszy i głowic był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji 

Prysznic do spłukiwania ciała
Materiały: czasza prysznica wykonana z utwardzanego tworzywa ABS
Przepływ: regulowany do 110 l / min 
Uruchamianie: pociągnięcie za cięgno otwiera zawór
Zawór: 1 "

Myjka do oczu i twarzy
Materiały: dwie głowice napowietrzające wodę gwarantujące doskonałe wypłukanie oczu i twarzy wykonane są z utwardzanego tworzywa ABS. Na każdej głowicy umieszczono kapturki chroniące otwory wylotowe przed pyłem i kurzem. Misa oczomyjki wykonana z utwardzanego tworzywa ABS w kolorze jaskrawożółtym.

Przepływ: regulowany do 22 l / min.
Uruchamianie: naciśnięcie klapki lub nadepnięcie na pedał otwiera zawór. Po uruchomieniu oczomyjki, wypływający strumień wody samoczynnie zrzuca kapturki.

Zawór: ½ "
Odpływ: 1 ¼"

Opakowanie
Waga: 19 kg 
Wymiary: 75x20x25 cm

Image
Zestaw składa się z natrysku do spłukiwania całego ciała oraz myjki do przemywanie oczu i twarzy. Dodatkowo wyposażony jest w pedał którym można uruchomić oczomyjki. Zestaw wolnostojący, montowany do podłoża. Chemoodporna powłoka antykorozyjna gwarantująca długi okres użytkowania urządzeń nawet w agresywnej atmosferze. Razem z urządzeniem otrzymacie Państwo certyfikat, atest, znak BHP, instrukcję obsługi i montażu.

Atestowany prysznic bezpieczeństwa z oczomyjką Elipsa 4250 skutecznie spłukuje całe ciało oraz przemywa oczy i twarz. W ciągu minuty z czaszy prysznica wypływa aż do 110 litrów wody, a z głowic do przemywania oczu i twarzy 22 litry. Automatyczne regulatory dbają o to aby wypływ wody z czaszy i głowic był stały, niezależnie od zmiany ciśnienia w instalacji. Poprawność działania i niezawodność natrysku bezpieczeństwa została potwierdzona przez akredytowane laboratorium LGAI TECHNOLOGICAL CENTER SA. Prysznice bezpieczeństwa Elipsa produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001:2015
Wygodny montaż: jedno przyłącze dwa urządzenia, zamocowanie do podłogi za pomocą 3 śrub, zasilanie od góry 1 1/4 "
Natryski bezpieczeństwa sprzedawane przez naszą firmę różnią się od innych tym, że w standardowym wykonaniu mają chemoodporną powłokę antykorozyjną wykonaną z poliamidu. Zapewnia ona długotrwałe użytkowanie naszych urządzeń nawet w agresywnej atmosferze.

Zakup atestowanego natrysku bezpieczeństwa Elipsa 4250 to nie tylko spełnienie wymagań BHP, to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i uniknięcie przykrych sytuacji.